خرید و فروش کتاب نو و دست دوم
ورود ثبت

ورود

نام کاربری
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

فرم عضویت در سایت

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام و نام خانوادگی
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

ایا ارسال آگهی شامل هزینه است ؟

ثبت آگهی کاملا به صورت رایگان است

آیا برای ارسال آگهی باید در سایت عضو شویم ؟

برای ثبت اگهی نیازی به عضویت در سایت نیست

مدت زمان نمایش آگهی چند روز است؟

ایمیل (پست الکترونیکی) رابط بین مسئولین سایت ، خریدار و فروشنده ی کتاب است. لطفا ایمیل خود را بدرستی و با دقت وارد نمایید مدت زمان نمایش آگهی یک هفته می باشد بخاطر مسائل امنیتی و جلوگیری از spam شدن آگهی ها بیشترین تعداد آگهی توسط یک شخص 10 عدد میباشد .جهت افرایش این تعداد با ایمیل یا ادی دی تلگرام مدیر سایت تماس بگیرید. کاربران سایت میتوانند از 3 روز مانده به اتمام زمان آگهی نسبت به تمدید مدت زمان آگهی خود اقدام نماید ایمیل هایی برای تایید ثبت آگهی و اتمام زمان نمایش آگهی برای ارسال کننده از طرف مدیریت سایت ارسال خواهد شد. بدیهی است با دقیق تر پر کردن اطلاعات کتاب و استفاده از عکس کتاب در آگهی هایتان موجبات فروش سریعتر کتاب تان را فراهم خواهید آورد.

چگونه ارتباط بین خریدار و فروشنده برقرار خواهد شد

ایمیل (پست الکترونیکی) رابط بین مسئولین سایت ، خریدار و فروشنده ی کتاب است. لطفا ایمیل خود را بدرستی و با دقت وارد نمایید ایمیل های از طرف خریدار ها برای ارتباط و خرید کتاب آگهی شده به فروشنده ارسال خواهد گردید. فروشنده (درج کننده آگهی) میتواند با ثبت کردن شماره تلفن همراه خود راه ارتباطی را با خریدار تسهیل نماید. لازم به ذکر است اطلاعات درج شده اعم از نام و نام خانوادگی و شماره تلفن شخص آگهی دهنده برای تمام باز دیدکنندگان از سایت قابل رویت خواهد بود.

مسائل امنیتی

بخاطر مسائل امنیتی خریدار بعد از هر پیام به فروشنده مجبور به انتظار به مدت ۳ دقیقه میباشد . تا بتواند پیام بعدی را بفرستد.

ویرایش پروفایل چگونه انجام میگیرد؟

کاربران عضو سایت میتوانند با مراجعه به بخش پروفایل < آگهی های من نسبت به ویرایش و مدیریت آگهی های خود اقدام نمایند. کاربران عضو سایت میتوانند با مراجعه به بخش پروفایل < پروفایل من نسبت به تکیل اطلاعت پروفایل خویش اقدام نمایند.

گزارش تخلفات به مدیر سایت

در صورت مشاهده تخلف از قوانین با استفاده از دکمه گزارش تخلف به مدیر سایت اطلاع بدهید ، شما ناظرین وب سایت هستید سپاسگزاریم.